piątek, 18 listopada 2011

Bo tylko z Nią smakuje mi czekolada o pierwszej w nocy ;*

Ważne jest mieć kogoś bliskiego przy sobie, kogoś kto zna Cię lepiej niż Ty sam...
Ważne jest aby pielęgnować taką przyjaźń... Dla mnie nie ma wymówki" Nie mogłam zadzwonić, napisać bo nie miałam jak lub nie miałam kasy" Przyjaciel to nie osoba, która powie nam że źle robimy...Przyjaciel to osoba, która poda nam rękę nawet w najgorszych momentach naszego życia i pomoże nam z tego wyjść!
Nasza przyjaźń i miłość nas uzależnia. Każdy dzień bez Oli jest dla mnie dniem straconym! Dzisiejszy dzień jest jednym z moich ulubionych, ponieważ mogłam spać aż do 11:00 spokojnie wstać, nie martwić się że spóźnię się do szkoły...Kocham takie dni!Dzisiejszy dzień jest nie tylko moim ulubionym dniem, ponieważ mam wolę od szkoły, ale jest również dniem spędzonym  z moją siostrą i początkiem długiego weekendu! Jutro zapowiada się bardzo fantastyczny dzień dlatego, że czeka Nas premiera czwartej części Zmierzchu i cały dzień spędzony na zakupach we Wrocławiu!
Mam nadzieję, że Wasz dzień też jest tak wspaniały jak mój. Ja już powoli odliczam godziny do przyjazdu Oli, a później ploteczki, filmy i przygotowania do jutrzejszego dnia.
Życzę Wam miłego dnia!

5 komentarzy:

 1. zgadzam się, że ważne jest mieć bliską osobę przy sobie, ponadto warto otaczać się pozytywnymi ludźmi przychylnie nastawionymi do naszej osoby, aby nie tworzyć toksycznej i niszczącej nas samych atmosfery ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę, że mam kogoś takiego jak Ola. Jest fantastyczna i kochana :) Dziękujemy, że odwiedziłaś naszego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ważne jest mieć bliską osobę :)
  obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń